Алюмінієві профілі – чудовий матеріал, із якого виготовляються вікна будь-яких форм та розмірів. Саме тому такі конструкції використовуються для скління терас, зимових садів та інших великих приміщень. Дизайнери активно застосовують алюмінієві вікна, щоб створювати красиві екстер’єри. Окрім цього, такі конструкції гарантують досить гарну теплоізоляцію, нічим не поступаючись металопластиковим.

Виготовлення алюмінієвих вікон

Для виробництва вікон із алюмінію потрібні склопакети і якісний алюмінієвий профіль. Існує два види віконних профілів:

  • Холодні – використовуються для виробничих будівель, скління балконів та інших приміщень, що не потребують гарної теплоізоляції;
  • Теплі – підійдуть для скління будинків, офісів та володіють хорошими теплоізоляційними характеристиками.

Для вікон зі складними формами профіль вигинається на станках у формі арок, кола чи будь-якої іншої конфігурації. При цьому його теплозахисні властивості не втрачаються. Завдяки сучасним технологіям можна отримати конструкції різних форм – розсувного типу, підйомного та інших видів вікон.

Кольорове оформлення

На профіль із алюмінію можна нанести будь-яке покриття:

  1. Фарбувати його за допомогою порошкових систем. Метод полягає у нанесенні порошкової фарби, яка буде сохнути при високих температурних показниках. Ця технологія гарантує стійкість профілю до корозії та механічних пошкоджень.
  2. Ламінувати. Можна використовувати як однотонні, так і декоративні плівки. Такий спосіб – дуже вигідне дизайнерське рішення. Плівки для ламінування мають аналогічні властивості як у ПВХ-профілів. Це дозволяє не лише забарвлювати вікна, але й двері, щоб отримувати гармонійний дизайн.
  3. Анодувати. Дозволяє отримати золотистий, натуральний або коричневий колір. Завдяки шару оксиду на металевій поверхні. Це повністю нівелює пошкодження повітря, що забезпечує при цьому відмінний захист від пошкоджень та корозій.

Таким чином, зовнішній вигляд вікон буде відповідати дизайну приміщення, а також архітектурному стилю, кольоровій гамі.

Компанія «Алуніт» пропонує замовити алюмінієві вікна відмінної якості. Ми нарізуємо, зварюємо, андронуємо та фарбуємо профілі.