Заміна вікон – відповідальний процес, оскільки потрібно підібрати якісні склопакети, що прослужать багато років, забезпечать тепло та комфорт у вашій оселі. Пропонуємо розібратися у цій статті, як вибрати склопакет.

Скільки обрати камер?

Згідно із європейськими стандартами, частіше використовуються вікна із 1-камерними склопакетами. Це пояснюється відносно м’якими зимами на території Європи. Проте в наших широтах рекомендується віддавати перевагу пакетами із 2 камерами.

Проте, незважаючи на це, навіть встановлення вікон із одним склопакетом дозволяє краще утримувати тепло, аніж дві дерев’яні рами.

Якому склопакету віддати перевагу?

Перед тим, як правильно вибрати склопакет, необхідно розуміти, який рівень шуму на вулиці. Якщо потрібно створити надійний захист від шуму, тоді краще віддавати перевагу багатокамерним пакетам.

Вибір товщини залежить від бажаного кінцевого результату. Товщина в 1 камеру підходить тільки для приміщень, що взимку не опалюються. У всіх інших випадках краще віддавати перевагу 2-камерним варіантам. Однокамерний пакет вимагає великих затрат на опалення, відчуття холоду у приміщенні.

Поради при виборі скла

Те, якою буде товщина скла, впливає на звуко- та теплоізоляційні властивості. Скло може бути товщиною від 4 до 6 мм.

Стандартною дистанцією між склом складає 8-16 мм. Якщо склопакет складається із 2 камер, то відстань між склом роблять різним. Не порушивши симетрію, звукоізоляційні якості пакету покращаться.

Інші важливі параметри

До інших надзвичайно важливих параметрів відносять:

  • наявність енергоефективного покриття, це спеціальне напиленння, що наноситься на виробництві;
  • міцність, найкращий варіант – багатошарове скло триплекс, воно в 5-7 разів міцніше ніж звичайне;
  • видимість, зазвичай використовуються дзеркальні моделі, які встановлюються на перших поверхах, в офісах, щоб приховати те, що відбувається у приміщенні.

Також перед тим, як замовити алюмінієві вікна, потрібно розібратися із маркуванням. Скло позначається літерою I, поруч стоїть цифра, що означає товщину в мм. Ar і цифра, що поруч, означає відстань між склом.

Компанія «Алуніт» пропонує замовити якісні склопакети для пластикових чи алюмінієвих вікон. Наші менеджери допоможуть у підборі моделі, щоб створити максимальний затишок у вашій в оселі.