Технологія монтажу великогабаритних склопакетів

Нестандартні розміри вікон, рам на балконах і лоджіях, внутрішніх приміщень потребують особливого типу конструкцій зі скла. Однак це не привід відмовлятися від ексклюзивного дизайну. ПП «Компанія Алуніт» виробляє світлопрозорі конструкції на будь-які потреби за найвищими критеріями якості.

Функціональні особливості

Замовника, окрім естетичних параметрів, цікавлять технологічні характеристики, що впливають на функціонал виробів зі скла. Продукція компанії – скляні елементи зі спеціального гартованого скла, що мають такі особливості:

  • надійність та безпека від більшості механічних пошкоджень;
  • довгий експлуатаційний термін, що робить конструкції практичним вибором як для комерційної, так і для житлової нерухомості;
  • максимальна світлопроникність у прозорих конструкцій;
  • можливість вибору певного типу матовості для створення зон, захищених від зайвих очей;
  • сонцезахисні властивості передбачають протидію шкідливому впливу ультрафіолету;
  • високі критерії звукоізоляції та теплозберігання.

Та найважливіше – величезний асортиментний ряд, який зможе задовільнити потреби найвибагливішого замовника.

Типи конструкцій

За методом використання можна виділити таки різновиди скляних елементів:

Кожен із цих типів має безліч варіацій, що дозволяють ефективно використовувати простір, денне світло, візуально розширити приміщення, надаючи йому неповторного високоестетичного вигляду.

Сучасні методи будівництва передбачають наявність максимально можливого комфорту приміщень, що використовуються у різноманітних цілях: від зони відпочинку до робочого місця. Розширити рамки та забезпечити гідні умови існування дозволяють легкі на вигляд, але надійні скляні конструкції.

Для цього вироби можуть буди як стандартного розміру, так і велико- чи малогабаритні. Поворотні механізми передбачають можливість фіксації кожні 90 градусів, що дуже зручно у використанні.

Особливості встановлення великогабаритних склопакетів

Особливості встановлення

Кожен об’єкт розробляється спеціалістами індивідуально: від обговорення та затвердження проекту до виготовлення елементів та їх монтажу.

Світлопрозорі конструкції в алюмінієвому профілі встановлюються за допомогою спеціальних інструментів, що нівелюють можливість пошкодження елементів і гарантують максимальну якість і надійність монтажних робіт. Так, широко використовуються вакуумні підйомники, що дозволяють задіяти мінімальну кількість робочої сили і завершити встановлення швидко.

Переваги співпраці

ПП «Компанія Алуніт» – одна із небагатьох українських компаній, що впроваджує європейські стандарти якості і має великий авторитет на ринку завдяки бездоганній багаторічній праці.

Спеціалісти підприємства є справжніми професіоналами, що допоможуть підібрати тип конструкції, що максимально відповідає побажанням, та встановлять їх в стислий термін. Це дозволить замовнику розпочати користування приміщенням якнайскоріше, насолоджуючись комфортом простору і естетичністю світлопрозорих конструкцій.

Переробляючи вітчизняні та європейські алюмінієві системи під вимоги клієнта, спеціалісти оцінюють технологічні властивості та можливості удосконалення конструкцій, надаючи безкоштовні консультаційні послуги.

Переглянути інформацію щодо тих чи інших видів робіт, а також ознайомитися з дозвільними документами можна безпосередньо на сайті. Зв’язатися із менеджерами зручно як в телефонному режимі, так і онлайн чи за електронною поштою.

Довіра клієнтів, наявність портфоліо, що візуалізується на сайті, позитивні відгуки та офіційні гарантії якості, а також доступні ціни роблять співпрацю вигідною.