Розсувні вікна на балкон

Розсувні вікна та двері – модний та стильний предмет інтер’єру, який чудово доповнює будь-який будинок чи котедж, а також комфортабельні квартири. Такі конструкції дозволяють суттєво економити місце при відкриванні стулок, які мають достатньо великі розміри.

Крім цього, металопластикові системи розсувного типу здатні підвищувати рівень тепло- та шумоізоляції, мають чудові експлуатаційні характеристики. Пропонуємо розглянути різновиди розсувних систем, а також їх основні переваги при використанні на балконах.

 

Які існують види розсувних систем

Найбільшою популярністю користуються три види розсувних систем. Серед них такі:

 1. Паралельно-розсувний тип (вікна та двері). Такі моделі стають все більш популярними серед замовників, часто їх іменують просто «розсувними». Вони економлять чималу площу у приміщенні, а під час відкривання не існує необхідності зсувати гардини. Розсувне скління – бездоганний варіант для балконів, лоджій, віконних конструкцій, зимових садів та терас. Вони відрізняються герметичністю і простотою у використанні. Розсувні системи на балкон мають покращений захист проти зломів. Вони володіють відмінним естетичним виглядом і відрізняються оптимальним варіантом траєкторії відкривання.
 2. Тип «гармошка». Це унікальний технологічний хід, якому віддають перевагу у власних будинках і корпоративних приміщеннях. Такий тип системи дозволяє робити зі звичайного вікна гармошку. Вікна такого типу досить легко відкриваються, закриваються, а провітрювання перетворюється в справжнє задоволення. Така конструкція легка у експлуатації та догляді, але вона потребує своєчасного змащування.
 3. Система складно-розсувного типу GU-922. Це один із підвидів «гармошки», який зарекомендував себе в якості ідеального рішення для створення вітрин, перегородок. Система оптимально підходить для експлуатації щодня, гарантує чудові тепло- та шумоізоляційні якості. Провітрювання приміщення відбувається за допомогою поворотно-відкидної стулки. У зібраному вигляді конструкція має вигляд щільного склопакета, який не пропускає холодного повітря.

Якщо є бажання замовити якісні розсувні вікна на балкон, краще звертатися лише до професіоналів, які порекомендують оптимальний варіант розсувної системи. Спеціалісти компанії «Алуніт» виконають усі примхи клієнтів, установлять лише бездоганні алюмінієві конструкції, які прослужать довгі роки.

Розсувні вікна на балкон фото 2

Переваги алюмінієвих розсувних систем

Системи такого типу актуальні, адже гарантують багатофункціональність і практичність. Вони створюють прекрасний панорамний пейзаж, підходять для скління масштабних площ. Розсувні алюмінієві конструкції – це ідеальні балконні вікна, а також відмінний варіант для терас, лоджій.

Не заважаючи на те, що візуально алюмінієва рама інколи виглядає «холодною», насправді це не так. Конструкції бувають із термостатом або без нього. В якості термостату слугує пластикова вставка, яку монтують у профіль. Її головне завдання – запобігати теплопередачі і зберегти тепло. Для встановлення алюмінієвих систем у квартирі краще обрати «теплі» профілі, а при монтажу балконної конструкції, коли немає потреби в утепленні, краще віддавати перевагу «холодним» варіантам.

Розсувні вікна на балкон фото 3

До основних переваг алюмінієвих розсувних вікон відносять такі:

 • легкість у використанні, плавність роботи шляхом якісної фурнітури;
 • міцні системи проти зломів;
 • можливість облаштувати отвори різних габаритів;
 • створення неймовірного панорамного виду;
 • економія площі;
 • здатність надати профілю бажаного кольору чи відтінку;
 • гарантування чудової теплоізоляції;
 • відмінний захист від шуму, що долинає із вулиці.

Облаштування балкона розсувними вікнами від компанії «Алуніт» – чудове рішення, яке гарантує стильний зовнішній вигляд, відмінні захисні якості та легкість у експлуатації.