Лоджії та балкони давно стали повноцінними частинами квартир, тому засклити такі приміщення стало необхідністю. Це дозволяє захистити кімнату від шуму та пилу, створити повноцінну зону для раціонального використання. Пропонуємо розібратися у різниці між лоджією та балконом.

Особливості лоджії

 

Лоджією називають частину будинку, розташовану на основі підставі із жилим приміщенням. Лоджія відрізняється шириною та більшими параметрами, аніж балкон. Вона облаштовується під зони релаксу, для цього використовуються меблі, квіти чи просто красиві гардини. Також часто на лоджіях облаштовують міні-огороди.

Іноді використовується варіант, коли стіна, що роз’єднує лоджію і кімнату, зноситься. Це дозволяє створити набагато більше вільного простору для раціонального використання. Проте таке рішення потребує згоди державних інстанцій.

Балкони

Балкон вважається консольною будівлею, яка виступає із площини фасаду. Вихід створюється із боку приміщення, яке прилягає до будівлі. Він зазвичай складається із дверного та віконного блоку, з’єднаного воєдино.

Монтаж балконної плити на стіні здійснюється від входу, оскільки вона відрізняється невисокою несучою здатністю.

Суттєва різниця

На лоджіях можна створювати будь-що:

  • різноманітні декорації;
  • встановлювати меблі різної ваги та параметрів;
  • застосовувати кліматичне обладнання;
  • створювати теплу підлогу.

Замовивши скління балкону чи лоджії, можна створити чудові зони для відпочинку чи будь-яких інших цілей. Впоратися із таким завданням на відмінному рівні зможе компанія «Алуніт».