Правильна підготовка балкону до скління

Скління балкона – важливий процес, без якого не вдасться створити затишок та красу вдома. Щоб виконати такий процес, краще звернутися до перевірених фахівців, котрі працюють у компанії «Алуніт». Проте підготовкою лоджії до такого процесу потрібно займатися заздалегідь. Давайте розглянемо особливості технології.

Основні правила підготовки

Перше, що необхідно зробити – проаналізувати, у якому технічному стані балкон. Іноді конструкція не здатна витримати навантаження, яке створює віконний профіль.

Це відбувається через те, що старий балкон був виконаний із поганих матеріалів, він був пошкодженим, чи деревина струхла.

Тому обов’язковий момент перед склінням – укріплення конструкції. Вона повинна витримати збільшений рівень навантаження у майбутньому.

Як укріпити балкон?

Те, яким чином буде укріплюватися балкон, залежить від рівня навантаження на нього. Для цього використовують:

  • Метал. Тут є два варіанти – просто підсилити наявний парапет із металу, використавши спеціальні залізні куточки. Проте, якщо конструкція із металу поганої якості, її варто замінити новою та надійною. Це другий варіант вирішення проблеми.
  • Використання пінобетонних блоків. Врахуйте теплозберігаючі особливості та властивості цього матеріалу, а також те, що він довговічний та екологічно чистий. Проте пам’ятайте про такий нюанс – цей матеріал не підійде для укріплення вузьких балконів.

Прибирання балкону

Обшивка балкону не може проводитися у приміщенні, яке забруднене сміттям чи іншими речами. Тому обов’язково приберіть усі зайві предмети із балкону, виконайте прибирання, очистіть кімнату від пилюки та грязі.

Діри та щілі заробіть за допомогою монтажної піни чи бетонної суміші. Обов’язково подумайте про майбутнє утеплення зовнішніх стін балкону.

Для створення красивого та естетичного зовнішнього вигляду балкону, його можна обшити сайдингом чи іншими декоративними матеріалами.

Лише після підготовки лоджії до скління можете звертатися до спеціалістів компанії «Алуніт». Тоді вони одразу зможуть зайнятися необхідним процесом.