фото Як вибрати алюмінієві двері

Питання облаштування власного будинку – актуальне для всіх людей, які бажають жити у комфортному та теплому приміщенні. Тому дилема, що краще, алюмінієві або пластикові двері, часто виникає у тих, хто вперше займається ремонтними роботами, не знає переваг і недоліків матеріалів. Пропонуємо розібратися у цих нюансах.

 

Які обрати вхідні двері: алюмінієві або пластикові

Перед тем, як визначити, який профіль краще, алюмінієвий або пластиковий, потрібно розуміти, за яким принципом виготовляється той чи інший варіант. Двері із пластику створюються на основі полівінілхлориду. Це досить стійкий матеріал, він має чудовий зовнішній вигляд, виготовляється у різних кольорових відтінках.

Що стосується металевих дверей, то для їхнього виготовлення зазвичай застосовують суміш різних матеріалів, таких як, кремній, алюміній та ін. Такі конструкції гарантують легке встановлення світлопрозорих елементів, вони не промерзають, якщо обрати правильний профіль.

Розглянемо переваги алюмінієвого профілю:

  1. Довговічність. такі двері прослужать максимально довго, однозначно довше, аніж пластикові, на 20 чи навіть 30 років.
  2. Стійкістю до різних деформацій. Металеві двері досить жорсткі, тому що виготовляються із якісного матеріалу. Саме тому у процесі експлуатації стулка конструкції не буде провисати, профіль не почне прогинатися, деформуватися.
  3. Варіативністю габаритів. Розмір стулки таких дверей може складати до 120 см. Це дозволяє конструкціям мати різні габарити, конфігурації і методи відкриття.
  4. Естетичністю. Металеві двері виготовляються у різній кольоровій гамі. Навіть із плином часу їм не знадобиться додаткове фарбування. Такі моделі додають приміщенням стилю та солідності.

фото Які обрати вхідні двері

Це основні моменти, чим відрізняється алюмінієвий профіль від пластикового. Тепер розглянемо особливості пластикових моделей:

  1. Економічність. Це один із головних плюсів конструкцій. У середньому вартість пластикової конструкції може обійтися на 30% дешевше, аніж металічної.
  2. Теплопровідність. Вважається, що пластикові конструкції більш тепліші, аніж металеві.

Як бачимо, дверний алюмінієвий профіль має більше переваг, аніж пластиковий. Тому якщо ви зупинилися на такому варіанті, звертайтеся у компанію «Алуніт» за послугою виготовлення дверей. Спеціалісти фірми гарантують створення якісних вхідних конструкцій, які прослужать довгі роки своїм власникам.

Як вибрати алюмінієві двері

Який алюмінієвий профіль краще для вхідних дверей, залежить від функціональних особливостей конструкції. Тому в першу чергу потрібно визначитися із типом виробу:

  • поворотний;
  • розсувний;
  • маятниковий.

Поворотна модель складається із однієї або двох секцій, вони розташовуються зазвичай у громадських закладах чи офісах.

Розсувна модель складається із однієї або декількох стулок, використовується для встановлення у магазинах чи торгових центрах.

Маятникові конструкції можуть відмикатися у дві протилежні боки, використовуються для місць, де висока відвідуваність людьми.

Перед покупкою варто звернути увагу на цілісність дверей, наявність гумової прокладки. Гумова прокладка має герметично встановлюватися без зазорів і викривлень у кутах. Також потрібно контролювати якість фурнітури дверей.

Завдяки власному виробництву алюмінієвих дверей наша компанія гарантує цілковитий контроль над якістю конструкцій на всіх етапах циклу виробництва. Завдяки комплексному підходу наша продукція прослужить довгі роки, буде гарантувати прекрасний зовнішній вигляд та витримає різні навантаження.