утеплення балконів

Промисловість будматеріалів пропонує для утеплення приміщень десятки теплоізоляційних матеріалів. При плануванні самостійної реконструкції, замовленні утеплення треба вважати на декілька критеріїв — товщину, теплопровідність, щільність, вартість утеплювача.

Вибір утеплювача для різних частин балкону

Основними місцями, скрізь які потоки холодного повітря потрапляють до лоджії, стають бокові стінки, парапет, бетонна підлога. На ці частини балкону утеплювач монтують в першу чергу. Для самостійних робіт найбільш популярні такі традиційні теплоізоляційні матеріали:

  1. Мінеральна вата. Виготовляється з розплавлених волокон базальту, діабазу. Відрізняється великою вагою, монтується на підлогу.
  2. Пінополістирол (пінопласт). Недорогий матеріал легко ріжеться, придатний до самостійного монтажу.
  3. Екструдований полістирол. При товщині в 3 см заміняє десятисантиметровий шар пінопласту.
  4. Піноплекс, піноізол. Полімерні утеплювачі відрізняються малою вагою, гарними теплоізоляційними якостями.

Серед інноваційних матеріалів можна виділити фольговані листові мати з базальту, пінополіуретан. До плюсів прошивних матів треба віднести прийнятну вартість, експлуатаційну довговічність. Зовнішній шар алюмінієвої фольги забезпечує гідроізоляцію підлоги.

чим краще утеплити балкон

Принадними рисами пінополіуретану експерти вважають монолітну, безшовну структуру утеплювача, найнижчу теплопровідність. Але напилити пінополіуретан неможливо без спеціального обладнання.

Складнощі монтажу

Щоб змонтувати утеплювач на стіни, парапет, стелю балкону, треба побудувати складну конструкцію обрешітки з дерев’яних рейок або металевого профілю. Для самостійної роботи початківця складними процесами стануть:

  • точна розмітка обрешітки;
  • надійне закріплення рейок;
  • заповнення щілин монтажною піною.

Монтаж зовнішнього утеплення, як і скління балкону у Львові, небезпечні. Якщо ви не впевнені в своїй майстерності, реконструкцію балкону краще замовляти професіоналам. Звернення до досвідченої компанії перетворить вашу лоджію на затишну кімнатку, в якій можна обладнати кабінет, бібліотеку або зимовий сад.

Досвідчені монтажники компанії «Алуніт» проведуть різноманітні роботи, починаючи з облаштунку лоджії розсувними вікнами і закінчуючи обшивкою стін та стелі пластиком, панелями з деревини смереки.