Поєднання в віконних конструкціях звичайних матеріалів,  таких як дерево та алюміній, надає неперевершених якостей, створюється надійне та довговічне вікно. Таке вікно зовні оброблене алюмінієвими накладками, а всередині має натуральну та теплу дерев’яну поверхню. Дерево забезпечую в приміщенні комфорт та атмосферу затишку. Алюмінієві конструкції мають стійкість до негативних впливів середовища ззовні. Вдалий підхід та рішення поєднати ці матеріали зробило доступними дерево-алюмінієві вікна для звичайного споживача.

Позитивні характеристики

Алюміній дуже легкий метал, який може надійно протистояти корозійним процесам, а також негативного впливу зовнішнього середовища та природних явищ. В цьому допомагають утворені оксидні плівки. Даний метал легко піддається литтю, формуванню та механічній обробці. Саме ці можливості роблять алюмінієві системи дуже популярними в різноманітних сферах промисловості та в галузі будівництва.

Сучасна технологія віконного виробництва та з’єднання дерева з алюмінієм, гарантує якість на тривалий час. «Броня» з алюмінію зберігає дерев’яне вікно та забезпечує його функціонуванням порядком 80-ти років. Насамперед, алюміній захищає віконну систему від:
•    Природних впливів: температури, дощу, морозу, ультрафіолету;
•    Пошкоджень механічного характеру: подряпин, сколів,  ударів;
•    Навантаження від вітру та статичного походження.

Вище зазначені якості алюмінію лише мала доля його переваг. Окрім цього:
•    Алюміній не потребує складного догляду та періодичного фарбування;
•    Фурнітурні системи кріплення збільшують число відкривань та закривань вікна, подовжуючи експлуатаційний термін;
•    Замість силіконового ущільнювача використовується сучасний, більш досконалий та надійний.
•    Функціональні дані дуже вдало поєднуються з гарним видом зовні та всередині;
•    Дизайн накладок з алюмінію ідеально вписується до сучасних «hi-tech» інтер’єрів;
•    Класична елегантність дерева та його здатність зберігати тепло додають затишок будь-якому інтер’єру;
•    Важливим плюсом накладок алюмінієвих з естетичного погляду є безшовне кутове з’єднання алюмінію спеціальною технологією зварювання аргоном.

Довіряти проектування ти виготовлення, монтаж і демонтаж конструкцій вікон, які поєднують в собі натуральне дерево та алюмінієвий профіль слід довіряти лише спеціалізованим компаніям. Лише професіонали своєї справи зможуть вірно все розрахувати та спроектувати, виготовити високоякісні віконні системи та інсталювати їх. Вони надійно прослужать довгий час, утворюючи в приміщенні приємну та затишну атмосферу.