В останні роки, особливе місце серед будівельних матеріалів став займати алюміній. Цей метал, завдяки своїм властивостям – легкості, міцності, стійкості до пожеж, високими антикорозійними характеристиками, стійкості до різних природних умов і впливу ультрафіолетового випромінювання, зробив великий прорив у технологіях сучасного будівництва. Завдяки перевагам алюмінію будувати стало простіше та легше, при цьому характеристики щодо якості та довговічності досягають високих показників.

В Україні виготовлення конструкцій із алюмінію займає важливе та значиме місце в забезпеченні матеріалами будівну сферу країни. Сучасні об’єкти та приміщення будуються з використанням значної кількості алюмінієвого профілю. Особливо актуальні світлопрозорі конструкцій на основі цих профілів, так як реалізується не лише будівництво, а й забезпечення приміщення природним освітленням. 

Основний асортимент алюмінієвих світлопрозорих конструкцій

Сучасний будівельний ринок просто перенасичений різноманітними пропозиціями алюмінієвих систем та конструкцій. Вони відрізняються виробниками, ціною, та, відповідно, якістю. Асортимент настільки широкий, що інколи тяжко визначитися з вибором.

Найбільш актуальна та популярна така алюмінієва продукція:
•    Світлопрозоре скління фасадів;
•    Алюмінієві офісні перегородки та перегородки інших типів;
•    Вхідні групи, двері різних конструкцій;
•    Вікна та балкони;
•    Зимові сади, вітражі та оранжереї.

Широко застосовується засклення фасадів, тому що це раціонально, красиво та зручно. Будівля не тільки набуває надійного захисту від впливу зовнішнього середовища,високих характеристик щодо шумоізоляції та теплоізоляції. Такий підхід дає прекрасну можливість реалізовувати інтересні архітектурні та дизайнерські рішення.

Спеціалізована та надійна компанія-виробник на території України

Алюмінієві конструкції, що виробляють спеціалізовані компанії, якою являється ПП «Компанія Алуніт». ,Його продукція характеризується безумовною надійністю, довговічністю, тепло- і звукоізоляцією. Ефективний пошук нових ідей і технологій при виготовленні світлопрозорих конструкцій, власна виробнича база, оперативність виконання замовлень, високі вимоги до якості виконуваних робіт, гнучкість у роботі з клієнтами забезпечує компанії популярність серед будівельних організацій і репутацію надійного партнера.