В галузі будівництва, ремонтних та реставраційних робіт необхідним та важливим моментом являються роботи по заскленню. Без цього етапу будівництво не буде завершене та запущене в експлуатацію. Останнім часом широкої популярності набуло фасадне засклення та інші види з використанням алюмінієвого профілю. В Україні існує велика кількість компаній, які спеціалізуються в даній галузі та пропонують широкий асортимент товарів та послуг. Як серед такою численності пропозицій знайти надійну та професійну команду спеціалістів.

Деякі рекомендації що до вибору компанії

Вибираючи компанію, якій ви плануєте довірити процеси по заскленню будівель чи приміщень, бажано дотримуватися нескладних рекомендацій. Це допоможе знайти надійну фірму, яка зробить все на високому рівні. Слід звертати увагу на такі моменти:
•    Наявність веб-сайту, який функціонує уже декілька років, а також позитивних відгуків. Це підтверджує тривалість роботи і серйозність фірми.
•    Число співробітників та професіональних спеціалістів, наявність відділу продаж і маркетингу.
•    Велика кількість та широкий асортимент товарів та супутніх аксесуарів, а також надавані послуги та гарантійне обслуговування.
•    Здатність проводити не тільки монтаж і демонтаж конструкцій, а проектування та подальше обслуговування.
•    Заводська гарантія більше 2 років на всі вироби, послуги та роботи.
•    Наявність терміналів для оплати за безготівковим розрахунком. Фірми-одноденки ніколи не укладають договори з банками на обслуговування.
•    Чи існує можливість склити балкон в розстрочку або в кредит.

Солідна компанія, яка спеціалізується на застеленні на базі алюмінієвих конструкцій, обов’язково представляє такі дві групи віконних систем:
•    Вікна з холодного алюмінію мають в своїй основі систему профілів, які мають не більше двох, поєднаних між собою внутрішніх камер. Такі профілі не мають внутрішнього заповнення полімером. Тому такі вікна рекомендовано установлювати в офісних та торгових приміщеннях, а також в не опалювальних будівлях.
•    Вікна з теплого алюмінію виробляються на основі профілю, який має 3-5 внутрішніх камер, одна із яких заповнена теплоізоляційним полімером. Саме він виступає термовставкою, товщина полімеру може коливатися в діапазоні 18-100 мм.

Українська компанія ПП «Компанія Алуніт» динамічно розвивається і спеціалізується на проектуванні, виготовленні та встановленні алюмінієвих конструкцій, таких як балкони та лоджій, віконні та дверні системи, офісні перегородки, скляні фасадів, зимові сади та інше. Компанія завоювала довіру своїх клієнтів і зарекомендувала себе як надійний партнер серед конкуруючих організацій.