Сучасній будівельній сфері характерна витримка по стилю, а також раціональність. Тому алюмінієві профільні системи знаходять широке використання в оформлені фасадів багатьох будівель, а також в внутрішньому оснащені різноманітних приміщень. Наприклад, популярними останній час стали алюмінієві офісні перегородки, які мають стильний вигляд, раціональні та зручні.

Алюмінієвий профіль все частіше застосовується для встановлення різної конфігурації дверних систем та вікон. Зручними в експлуатації являються розсувні алюмінієві вікна та двері.

Переваги використання в будівництві алюмінієвого профілю

Алюмінієві конструкції стали в останній час популярними в будівництві різноманітних об’єктів. Дуже актуальні сьогодні перегородки з гартованого скла, вікна та фасади, зимові сади та інші конструкції з використанням скління с алюмінієвим профілем. Даний підхід раціональний, тому що обумовлений такими значними перевагами:
1.    Довговічність. На перший погляд здається, що рами з алюмінію не міцні та недовговічні. Але це не так. Такий профіль стійкий до впливу навколишнього середовища, витримує перепади температури від -60 до +60°C. Він не боїться корозії і підвищеної вологості. Середній термін служби систем фасадного скління алюмінієм порядком 80 років.
2.    Міцність. Використовується не чистий алюміній, а вдосконалений сплав, у складі якого є кремній і магній. Завдяки цьому, його міцність в 2-3 рази вище, ніж у ПВХ і в 7 разів вище, ніж у дерева. 
3.    Зручність. Маючи відносно малу вагу алюмінієвий профіль допомагає втіленню найоригінальніших архітектурних ідей. Легкість такої конструкції відчувається також візуально. Її монтаж здійснюється порівняно швидко, без втрат якості. 
4.    Універсальність. Можливість здійснити за допомого гою алюмінієвого профілю скління балкона, вікон, фасадних систем всіляких споруд, оранжерей і зимових садів різних масштабів, а також зробити перегородки в кімнаті або приміщенні різного призначення та інші варіанти.
5.    Естетичний зовнішній вигляд і відповідність архітектурним особливостям будівлі. Фасадні алюмінієві системи чудово підкреслюють і доповнюють особливості будь-якого архітектурного стилю. З алюмінієвим профілем можна збирати конструкції всіляких форм і розмірів, які ідеально впишуться в оточення.
6.    Екологічна безпека. Алюміній – один з найбільш екологічних металів у виробництві та будівництві. Він не викликає алергічних реакцій, не виділяє токсини, не вбирає неприємні запахи, не викликає незадоволення санітарних служб і без проблем утилізується.