Проектування та виготовлення алюмінієвих дверей набирає значних обертів, тому що дана продукція стає все більш популярною. Профіль та полотна, виготовлені із алюмінію, покривається методом електростатичного напилення спеціальними порошковими фарбами. Це надає конструкціям естетичності зовнішнього вигляду, стійкості та довговічності.

Основні види дверних конструкцій
Сучасні виробники випускають такі основні види алюмінієвих дверних конструкцій:
•    Обертові конструкції дверей. Найбільш поширений та популярний варіант. Полотно дверей монтується на коробі за допомогою петель. Можливе зовнішнє та внутрішнє одностороннє відкривання.
•    Алюмінієві маятникові двері. Мають полотна, які для відкриття пересуваються всередину і назовні. Вони рухаються завдяки спеціальним механізмам – дотягувачам, які після відкриття повертають полотно дверної конструкції у початкове положення.
•    Алюмінієві розсувні двері. Це системи, які не змінюють свого положення горизонтально при відкриванні, а від’їжджають по направляючих профілях убік.
•    Автоматичні двері. Вони мають в своїй основі автоматичні розпашні або розсувні приводи та датчики рухового визначення.

Що треба враховувати, вибираючи теплі дверні конструкції
Щоб алюмінієві двері прослужили вам довго та надійно, задовольняючи потреби по збереженню тепла та ізоляції від шуму, треба відповідально віднестися до їх вибору. Для цього бажано враховувати такі нюанси:
•    Репутація виробника. Про це говорять численні відгуки клієнтів та людей, що вже користуються даною продукцією, а також наявність у компанії відповідних сертифікатів.
•    Конструкція профілю. Кожен виробник демонструє зразки профілю, з якого виготовляє алюмінієві двері. Слід переконатися, що матеріал достатньо міцний та товстий, що утеплювач займає всю порожнину всередині каркаса.
•    Забарвлення профілю. Для покриття застосується спеціальна порошкова фарба. Не повинно бути на поверхні шорсткості, розводів фарби і відлущування.
•    Матеріал ущільнювача. Використовується етилен-пропіленовий каучук або силікон, тому що вони значно кращі від інших матеріалів по довговічності та ефективності. Не повинно бути зазорів між профілем та матеріалом-ущільнювачем, в кутах ущільнювач має бути не клеєним, а монолітним.
•    Кутові частини дверей повинні бути додатково зміцнені кронштейнами, які на профілі фіксуються за допомогою запресованих штифтів.
•    Дверні петлі, коли не знаходяться всередині, мають бути оснащені обмежувачами проти знімання.

Нижче наведено приклади вдало вибраних дверей з алюмінієвого профілю: