Сьогодні майже жоден сучасний проект в будівництві чи в реставрації не обходиться без засклення фасадів. Склять торгові зали та офісні приміщення, фойє, магазини, вітрини та салони, часті дома, оранжереї та зимові сади. Особливу популярність та інтерес мають скляні купольні системи. Також фасадне скління – атрибут енергозберігаючої та екологічно чистої будівлі. Завдяки конструкцій із алюмінію та скла вирішуються такі завдання, як виготовлення різних складних та дивовижно красивих систем для засклення зимових садів та куполів.

 Актуальність та переваги конструкцій із скла та алюмінію

Фасади різних будівель та зимові сади із алюмінію – актуальний вибір в сучасному будівництві, який вирішує основні питання щодо до стилю, практичності, надійності та довговічності. Широка популярність даного підходу обумовлена такими важливими перевагами:

  • Естетика зовнішнього вигляду. Будівля, фасад якої засклений, виглядає більш красиво, стильно та дорого.
  • Енергозбереження. Спроектована по всім правилам система фасадного скління взимку забезпечує нагрівання від сонячного проміння, а влітку захищає від зайвої спеки. Завдяки сучасному архітектурному склу, та вірно виготовлених склопакетів можна досягти в приміщенні ідеального мікроклімату.
  • Легкість обслуговування та простота догляду. Такі конструкції легко миються, не вимагають періодичного підфарбовування,тому що вони взагалі мало змінюється з часом.
  • Тривалий термін служби. Коректно спроектовані та правильно змонтовані конструкції прослужать надійно не менше 50 років.

 Сучасний та неперевершений зимовий сад в будинку

Оранжереї та зимові сади останнім часом набувають все більшої популярності. Багато приватних будинків і котеджів, а також будівлі та території відпочинку оснащують такими штучними островками живої природи. Навіть в сучасних квартирах часто робить зимовий сад на балконі. Це дуже гарно, зручно і практично. Це така своєрідна зона відпочинку та екологічної чистоти.

Будуються частіше за все оранжереї та сади за допомогою конструкцій з алюмінію та високоякісного скла. Сама такий підхід дозволяє створити максимально комфортний мікроклімат для рослин в холодний період року. Велика площа засклення дозволяє сонячному світлу в максимальній кількості потрапляти до приміщення, що так важливо для живої природи. Надійний та міцний алюмінієвий профіль стійкий до корозії та впливу зовнішнього середовища, перепаду температур, прослужить тривалий період часу.

Зимові сади: