Конструкції зі склопакетів та алюмінієвого профілю здобули в наш час широкої популярності в будівельних, ремонтних та реставраційних процесах. Сучасний ринок будівельної продукції пропонує достатньо широкий вибір такого варіанту товарів. Не перший погляд конструкції та матеріали, з яких вони виготовлені, дуже схожі и майже не відрізняються за властивостями. Але різний діапазон цін говорить про зворотне.

 Різноманітність світлопрозорих систем з алюмінієвого профілю

В наш час все більше виробництв випускає світлопрозорій алюмінієві системи та конструкції. Основний асортимент даної продукції такий:

  • Зимові сади та оранжереї;
  • Фасадне засклення;
  • Різноманітні перегородки в приміщеннях та кімнатах;
  • Світлові куполи;
  • Алюмінієві двері та вікна

 Сучасні алюмінієві конструкції настільки різноманітні та функціональні. Вони дозволяють вирішити масу питань в будівництві, вчасності відносно засклення та розподілення території на зони. В багатьох приміщеннях (особливо офісних, виробничих та торгових) популярні алюмінієві розсувні системи, так як це зручно, надійно та практично.

Ціна алюмінієвих конструкцій залежить від:

  • Алюмінієвого профілю, його виробника, товщини, виду та якості захисного покриття.
  • Склопакетів, які можуть бути однокамерні або двокамерні, з різною товщиною скла (4, 6 або 8 мм), різного кольору, прозорості, властивостей щодо пропускання сонячного проміння. Також скло може бути загартоване або ні, мати енергозберігаючі характеристики.
  • Наявності інших матеріалів та фурнітури (болти, кронштейн, примикання, ущільнювачі та інше).
  • Якості виготовлення та зборки, а також монтажного процесу.

В залежності від яких факторів формується вартість установки

Ціна на світлопрозорі алюмінієві конструкції формується в залежності їх даних та характеристик. А от вартість монтажного процесу залежить від інших особливостей. Величина даної ціни визначається сукупності характеристик і особливостей будівництва та його безпосереднього проекту. У розрахунок обов’язково входять витратні матеріали, складність виготовлення деталей та елементів для монтажу, розробка проекту скління і безпосередньо монтажні роботи. Всі ці роботи бажано щоб виконували професійні фахівці спеціалізованих компаній, використовуючи професійне обладнання, що також впливає на величину вартості процесу.Click me!>