Сучасна ніша ринку віконної продукції здатна запропонувати своїм покупцям величезну різноманітність моделей. Всі вони мають високі якісні і естетичні якості. Відрізняються, окрім зовнішнього вигляду,  різною технологією виробництва, а також терміном експлуатації.

Проте, споживачі незмінно віддають свою перевагу, вибираючи вікон з алюмінієвого профілю.  Ще донедавна пластикові, а також дерев’яні моделі купували  переважна більшість споживачів. Алюмінієві вікна, звичайно, стоять трохи дорожче, але, зате мають особливі,  ні з чим не порівнянні якості, які, власне, з популяризували їх. Найбільш актуальними є глухі вікна на основі  алюмінієвого профілю. Популярними є і розсувні віконні конструкції. Особливо презентабельно виглядає конструкція вікна під “натуральне дерево”. Але, потрібно розуміти, що кінцева ціна такого вікна буде ледве вища за його аналоги унаслідок особливої  привабливості, яку надає цей вигляд декоративної обробки. Зокрема, при оформленні найбільш дорогих і дуже вже привабливих вікон застосовуються виключно  дорогі і коштовні породи деревини.


У житлових, а також в адміністративних приміщеннях для ще більшої зручності при провітрюванні в цілях створення оптимального  мікроклімату потрібно використовувати виключно  розсувні віконні конструкції. Вони мають можливість забезпечити чудовий захист від вуличного шуму і від негативної дії з боку довкілля. Знову ж таки, при виборі треба звертати пильну  увагу на вартість. Мова про те, що занадто низька ціна може служити вірною ознакою поганої якості. Якісні і правильно встановлені вікна з алюмінієвого профілю здатні протриматися справними понад 80 років.


По вигляду використаних віконних профілів з алюмінію  сьогодні умовно розрізняють теплі, а також холодні системи. Загальновідомо, що алюміній є екологічно чистим матеріалом, він в собі не несе небезпеки, не шкідливий для людського здоров’я, тому  вікна на основі даного матеріалу вважаються цілком і повністю  нешкідливими і безпечними. Більш того, вони екологічні ще і тому, що можуть бути повторно перероблені.  Такі конструкції можуть похвастати чудовою  міцністю при досить низькій питомій вазі самого профілю. У результаті віконна конструкція виходить легкою і не чинить тиску на стіни.

Алюмінієві вікна нашого виконання: