Сучасні двері з алюмінієвого профілю по технічних, а також експлуатаційних властивостях і характеристиках аналогічні відомим і дуже популярним віконним конструкціям з алюмінію. Вони в тій же мірі міцні і надійні, а ще дуже  довговічні.

Такі двері не бояться пожеж або підвищеної вологості з супутньою їй  корозією. До того ж, вони можуть похвастати красивим зовнішнім виглядом і  можуть мати який завгодно широкий вибір всіляких відтінків. До всього іншого, такі двері на все 100% безпечних для здоров’я людей, що користуються ними. Вони дуже  зручні в щоденному відході. Саме тому подібні конструкції, що захищають, сьогодні набувають велику популярність та попит. Вони  знайшли вживання в будівлях всілякого призначення. Сьогодні  двері з алюмінієвого профілю вельмо популярні як конструктивна частина  фасадних систем. Втім, не менше частіше вони використовуються і в ролі окремих дверей, або в сукупності з метало пластиковими вікнами і їх перегородками, а ще з вітражами. Збереження форми дверної конструкції впродовж періоду її використання є основною гідністю, якою можуть похвастати  двері з алюмінієвого профілю. Ці вироби  надійні і стабільні, можливість провисання стулок в них зведена до можливого мінімуму. Такі двері прекрасно виконують бар’єрну функцію, не баючись силової дії. Це вигідно відрізняє їх від своїх пластмасових родичів, що є украй крихкими, особливо, коли мова заходить про петлі. Час їх експлуатації залежить від вигляду замочної фурнітури, а також від конструктивних особливостей петель. На кожну  з дверних стулок, що відкриваються, повинно бути виділено по 3  петлі з посиленням, що мають підшипники, а якщо це широкі двері, то таких може бути і  чотири. Кожна з них здатна витримати до 2 мільйонів закривань і відкриттів.

Вищеописані двері умовно можливо поділити на «холодну», а також «теплу» серії. Знову ж таки,  вони матимуть ті ж якості, що і металопластикові вікна. Дверний профіль стулок відрізняється хіба що в плані ширини, оскільки  в нім ставиться замок.

До речі, алюмінієві двері можуть бути найрізноманітніших видів, як розсувні або орні, а ще маятникові. Сьогодні такі двері виробляють навіть з додатковими функціями. Тобто, вони можуть бути пожежостійкі або ударостійкими,  навіть куленепробивними.

Алюмінієві двері нашого виконання: