Зонувати будь-яке сучасне приміщення так, щоб це було не лише красиво, але і зручно, тобто, функціонально – це якраз те, для чого використовуються внутрішні офісні перегородки з алюмінієвого профілю.

Спочатку вони були розроблені для вирішення проблем, пов’язаних з недостатністю освітлення в багатьох закритих приміщеннях. І ось, щоб усунути подібний недолік, і були придумані всілякі системи по зонуванню, що мають на увазі використання прозорих панелей усередині приміщення. Вони можуть мати різну міру затемнення.

Алюмінієві перегородки володіють цілим рядом переваг, що дозволяють сучасним архітекторам добиватися таких приголомшуючих результатів у внутрішньому плануванні. По суті справи, можна розпланувати приміщення як завгодно і на «який завгодно смак», прибравши «важкі» традиційні простінки. Тоді приміщення освітлить денним світлом.

Конструктивно перегородки з алюмінію мають каркас, яким, як правило, виступає алюмінієвий профіль. А усередині нього, відповідно, встановлений аркуш якогось матеріалу. В ролі останнього може виступати скло або ДСП і тому подібні стінні матеріали. В процесі виробництва такий профіль анодується, після чого покривається спеціальним порошковим фарбником. Використання алюмінію при виробництві дозволяє робити майбутні перегородки який завгодно форми.

Використовуються такі перегородки переважно в двох напрямах. Мова про офісний і торгівельний сферах вживання. У сучасних офісах алюмінієвими перегородками, як правило, розділяють простір, роблячи безліч зон з коридорами. Така внутрішня організація популярна в багатьох сучасних офісах. Річ у тому, що завдання різних ділянок одного і того ж сучасного офісу між собою дуже відрізняються. Алюмінієві перегородки усередині офісів вирішують питання, що стосуються звукоізоляції і створення більш менш комфортних і придатних для продуктивної роботи робочих місць. У торгівельній галузі алюмінієві перегородки в основному представлені цілісними скляними перегородками.

Порівняно з традиційними або капітальними перегородками, їх алюмінієві родичі займають набагато меншу площу в приміщенні, адже ширина їх не перевищує 70 міліметрів. Під час установки перегородок немає великого шуму або будівельного пилу. Такий процес сповна може відбуватися одночасно з роботою офісного персоналу, не відволікаючи його. До того ж, такі перегородки повністю відповідають всім сучасним нормам і вимогам екологічності.

Наші роботи: