Дивлячись на будинки нашого міста, які сьогодні жителі намагаються «облагородити» та «прикрасити», виникає відчуття несумісності кольору та стилю. Дедалі частіше власники квартир встановлюють нові вікна, облаштовують балкони чи лоджії і при цьому одні обирають пластикові, інші дерев’яні конструкції. Звісно, що кожен керується власними смаками, але ні архітектори чи забудовники будинків, а ні самі власники квартир не задумуються над єдністю стилю.

А чому б не планувати цього ще на етапі проектування будинків? До прикладу, в інших містах, навіть в недалекому Івано-Франківську, вже пішли таким шляхом.

І серед багатьох можливих варіантів облаштування власного помешкання, всі незаслужено забули про вікна та балкони з алюмінієвих профілів. А які асоціації виникають при слові алюміній? …

Тим часом нові технології вже давно пішли вперед і сьогодні алюмінієвий профіль у світі успішно використовується у будівництві. Сфера його застосування є дуже широкою. Системи алюмінієвих профілів використовуються при виробництві вікон і дверей, склінні балконів, лоджій, зимових садів, для внутрішніх перегородок в офісах, торгових залах тощо. В цьому Ви можете переконатися розглянувши фотографії робіт, виконаних працівниками ПП «Компанія Алуніт».

Що міцніше – метал чи пластик? На це запитання, гадаю, що всі дадуть однозначну відповідь – метал. То чому конструкції з алюмінієвого профілю ще дотепер не завоювали увагу з боку споживачів?

А Ви, своєю чергою запитаєте – чому варто обирати конструкції з алюмінієвого профілю?

Правильність цього вибору обгрунтовують працівники ПП «Компанія Алуніт», що спеціалізується на виготовленні конструкцій з алюмінієвого профілю.

Алюмінієвий профіль – легкий, міцний, довговічний, і у своєму складі не містить шкідливих речовин. Після додаткової обробки зовнішньої частини алюмінію він стає стійким до погодних умов. Значною перевагою алюмінієвого профілю, у порівнянні із металопластиковим є негорючість. Під впливом різних температур алюміній проявляє себе, як матеріал з дуже низьким коефіцієнтом розширення, що, природно, виключає появу тріщин. На поверхні профілю не утворюється шорсткості, на якій міг би затримуватися бруд. Вам також не доведеться боротися з плямами або тріщинами, тому що алюміній не піддається дії сонячної радіації і вологи.

Окрім експлуатаційних характеристик, алюмінієвий профіль вирізняється чудовими естетичними якостями. Профілі обробляються як у білий колір, так і у будь-який інший з каталогу RAL. При анодуванні алюмінієвого профілю йому надають відтінку старої бронзи, срібла, золота.

Всі вище перераховані властивості алюмінієвого профілю позитивно відображаються на конструкціях з цього матеріалу.

Якщо Ви вирішили засклити балкон чи лоджію з використанням алюмінієвого профілю, то отримаєте міцну, надійну конструкцію, а на додачу ще й естетичну.

Сучасне життя диктує зовсім інші вимоги до балконів та лоджій. Балкон для нас може стати своєрідним затишним місцем у квартирі, зоною відпочинку. Саме тому у наш час виняткової популярності набуває таке поняття, як засклення балконів і лоджій, що допомагає захистити ці куточки у квартирі від атмосферних опадів, пилу, вітру, надати їм сучасного, елегантного вигляду. Гляньте тільки-но на фотографії засклених балконів.

Спеціалісти ПП «Компанія Алуніт» пропонують різноманітні системи засклення – розсувні, відкривні та поворотно-відкидні. Є можливість виконання комбінованої конструкції. Розсувна система дозволяє використовувати увесь простір балкона або лоджії, не залежно від того, відкрита стулка чи ні. Стулки рухаються на роликах, полімерне покриття яких надає ходу безшумність та плавність. Гумовий ущільнювач між склом і стулкою запобігає потраплянню вологи та пилу. У закритому стані стулки фіксуються засувкою.

Якщо подивитися на фото, то одразу ж стає зрозумілим, що балкони й справді набувають сучасного вигляду. Стримана функціональність гармонійно втілюється у різноманітних конфігураціях. З ними Ваш балкон набуде зовсім нового вигляду, і Ви забудете про старі балкони, захаращені різноманітними непотрібними речами.

Варто зауважити, що балкон чи вікно з алюмінієвого профілю має кращі експлуатаційні характеристики, у порівнянні із пластиковими конструкціями, хоча й коштує дорожче, тому варто одразу ж розставити пріоритети. Алюмінієвий профіль надійніший, довговічніший, міцніший. Ці характеристики зумовлені не лише застосуванням спеціальних термовставок, але й створенням усередині профілю повітряних камер, що перешкоджають протіканню холодного повітря.

Якщо у Вас виникло бажання засклити балкон чи лоджію конструкціями з алюмінієвого профілю, Ви можете звернутися до ПП «Компанія Алуніт». Також підприємство пропонує вікна, двері та офісні перегородки із алюмінієвого профілю.